Son Dakika
30 Nisan 2017 Pazar

Simon Kjaer İçin 45.5 Milyon TL

912 görüntüleme, 17 Ağustos 2016 Çarşamba

Simon Kjaer İçin 45.5 Milyon TL

Şimdilerde transferin gözdesi Simon Kjaer! Özellikle Arsenal’da Mertesacker ve Gabriel’in sakatlanmasından sonra da Arsene Wenger’in gözü şu anda Simon Kjaer’in üzerinde! Bu sakatlıklardan sonra kadroda iyice stoper açığı oluşur iken Arsene Wenger ise Kjaer için gözünden 12.5 milyon pound u gözden çıkarmış durumda.

Simon Kjaer

Simon Kjaer

Fenerbahçe’nin tecrübeli ve yetenekli stoperi Kjaer zamanında PSG ve Chelsea’nin de radarına girmişti fakat bu kulüplerden herhangi bir resmi teklif gelmemişti. Şimdi ise gözde oyuncu ile Arsenal kulübünün radarına girmiş durumda. Özellikle Arsenal önceki haftalarda Liverpool’dan 4 gol yediği için stoper araştırmalarına da hız vermiş durumda.

Şu anda Arsene Wenger’in bir numaralı gözdesi durumuna gelen 27 yaşındaki oyuncu için her an  12 milyon poundluk bir teklif gelebilir. Bunun yanı sıra B planı da bulunuyor. Finansal Fair-Play kuralları içerisinde UEFA’nın takibi altında olan Fenerbahçe kulübü eğer ki bu transfer gerçekleşir ise rahat bir nefes alacak.

Arsene Wenger’in B planında ise Ömer Toprak var. Eğer ki olur da Kjaer satılmaz ise bu durumda Wenger Türk futbolcu Ömer Toprak’ı kadrosuna katabilir.

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir