Son Dakika
30 Nisan 2017 Pazar

Ordu anaokulu ve kreş firmaları

22 Haziran 2016 Çarşamba, 18:04
Ordu anaokulu ve kreş firmaları

Ordu anaokulu ve kreş firmaları

Ordu merkez anaokulları ve Ordu özel kreşler çocuklarınızın geleceği daha parlak bireyler olabilmesi için hizmet vermektedir. Ordu özel anaokulları çocukların yaşıtlarıyla beraber oynayarak eğitim aldığı ve karakter temellerinin oluştuğu, sabretmeyi, paylaşmayı, saygı duymayı ve özür dilemeyi öğrendiği kurumladır. Çocukların kendi kendine giyinmeyi soyunmayı öğrendiği, yabancı dil için temellerin atıldığı, sosyalleşme fırsatını bularak sokakta öğreneceklerini çok daha bilinçli ve düzenli öğretildiği bir ortam olan ordu kreş firmaları çocukların daha başarılı nesiller haline gelmesini sağlıyor.

resim 1

Tablet ve telefonlara gömülmüş çocukların yaşayacağı travmalar ve kişilik bozuklukları son dönemlerin en büyük problemlerinden birisidir. Yasak koymak doğru çözüm yöntemi değil, serbest bırakmak ise çocuklara yapılabilecek en büyük kötülüklerdendir. Ordu anaokulu çocukları bilgisayar ve telefon dünyasından dışarı çıkartarak sosyal bir insan olmayı öğretmektedir.

Özellikle çalışan anneler için çocuğun birisine emanet edilmesi hem zor hem de çocuğun gelişimi bakımından sorunlara neden olabilmektedir. Anne sevgisi ve baba şefkatini vermenin yanı sıra eğitim ve gelişim için etkinlikler düzenleyen Ordu kreş çocuklar için en doğru bakım evidir. Bakıcı tutmak yerine Ordu anaokulu firmalarını seçmek, 3-6 yaş arasındaki çocukları bu konuda eğitim almış kişilere emanet etmek anlamına geliyor. Çocuklar toplu olarak eğitim aldığı için çok daha başarılı sonuçlar alınarak çocuğun topluma adapte olması sağlanmaktadır.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir