Son Dakika
30 Nisan 2017 Pazar

Kayganlaştırıcı Alırken Dikkatli Olun

29 Ağustos 2016 Pazartesi, 13:38
Kayganlaştırıcı Alırken Dikkatli Olun

Kayganlaştırıcılar günümüzde satış anlamında oldukça fazla bir şekilde yükselişe geçti. Bunun sebebi çiftler arasında oluşan uyumsuzlukları gidermek olabilir, çiftlerin kayganlaştırıcı ile daha zevkli ve güzel ilişkiler geçirmesi olabilir ve daha bir çok farklı sebepleri olabilir. Bildiğiniz üzere cinsel aktivite ürünleri arka planda en çok satışı yapılan bitkisel gıda takviyeleri ürünleri aralarında yer alıyor ancak kayganlaştırıcılar bu tür gıda takviyeleri içerisine girmiyor çünkü bu tür ürünler ağız yolu ile kullanılmıyor. http://www.viga50000geciktirici.com/urun/kayganlastirici-jel-siparis-kaydirici-jeller kaliteli kayganlaştırıcı ve su bazlı kayganlaştırıcı sitesi.

Eğer siz de kayganlaştırıcı jel almak istiyorsanız püf noktalarını sizlerle maddeler halinde paylaşabiliriz. İlk maddemiz ile başlayalım:

  • Kayganlaştırıcı alırken kaliteli olmasına dikkat edin.
  • Almak istediğiniz kayganlaştırıcı jelin kesinlikle su bazlı olmasına dikkat edin. Su bazlı kayganlaştırıcı jeller cinsel organlara zarar vermez aynı zamanda yan etki barındırmaz.
  • Kaliteli kayganlaştırıcı alırken aynı zamanda markaya da dikkat etmelisiniz. Örneğin play lube kayganlaştırıcı jel gibi ürünlerin sahte çıkma oranı diğerlerine göre daha azdır.
  • Aromalı kayganlaştırıcı jelleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda koku da bastırabildiklerinden dolayı daha tercih edilebilir duruyorlar.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir