Son Dakika
30 Nisan 2017 Pazar

Kara mamba yılan yağı satış

20 Ocak 2017 Cuma, 12:45
Kara mamba yılan yağı satış

 

                Kara mamba yılan yağı satış

                Erkekler sakallarına ve bıyıklarına oldukça özen göstermektedir. Günümüzde de moda olan sakal uzatma modası, seyrek çıkan sakalları olan erkekleri hayal kırıklığına uğratmasın. Çünkü çözümü kara mamba yılan yağı  ile ayağınıza kadar gelmektedir.

Bu serum nedir ne değildir?

Doğal black marble sakal serumuiçeriği ile tamamen bitkisel özelliklere sahip olan bir çeşit damladır. Damla olmasının verdiği bu avantaj ile serumu kullanacak olan erkeklerimize daha kolay kullanım ve uygulama ortamı sunar. Birçok kullanıcımız tarafından merak edilen bu kara mamba yağı özlü natural damla indirimli lansman fiyatı süresince denemeye açıktır. Alışverişin en kolay hali olan kapıda ödeme kolaylığını ve interneti kullanarak hemen sipariş formunu serumun internet sitesinden doldurabilirsiniz. Hem gidip kendinizi yormadan hem de paranızı çok harcamadan evinize kadar getirtebilirsiniz.

kara mamba yılan yağı

kara mamba yılan yağı

Nasıl kullanılır?

                Kara mamba yılan yağı özelliği bulunan bu serumu kullanmak oldukça basittir. Ürün ambalaj kutusunda da satın aldığınız gibi sakal serumu kullanımıyla ilgili ayrıntılı olarak verilen bilgiler yer almaktadır. Kutusunun üzerinde bulunan kullanım talimatlarına göre kullanımı biz önermekteyiz. Belirtilen kullanım özellikleri dışına lütfen çıkmayınız. Ambalaj üzerinde yer alan talimatlar ve kurallar doğrultusunda kullanım ile gelen sonuçlarda herhangi bir yan etki görülürse mutlaka anında bir uzman hekime başvuru yapınız.

Uygulama yapılacak kıl kökü bölgesinin temiz olmasına dikkat ediniz. Kıl kökü bölgesi ılık su ile temizlenerek arındırılır. Daha sonra ise istenilen bölgeye veya bölgelere 3 ile 5 damla arası serum damlatılır ve nazik olacak şekilde bir kaç dakika o bölgeye masaj yapılarak uygulanması bizce tavsiye edilir. Hastalık veya rahatsızlık tedavisinde kullanıma uygun değildir. Kesinlikle İlaç değildir ve ilaç olarak kullanılmaz. Bitkisel bir gıda takviyesidir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir