Son Dakika
30 Nisan 2017 Pazar

iPhone 7 ile birlikte kulaklıklar değişiyor

754 görüntüleme, 26 Temmuz 2016 Salı

Dünya devi Apple şirketinin telefon serisinin 7.si olmaya hazırlanın Iphone 7’de bazı değişiklikler dikkat çekiyor. Bu seri de kulaklık girişinin olmaması ilginç kılıyor. Diğer modellerinde kulaklık girişi olan iphonelarda bu seride kulaklık girişi şarj mekanizması tarafından yapılacak. Çok az bir zaman önce sosyal medyaya yayılan görüntüler yeni seride kulaklık girişinin olmayışını kanıtlamıştı. Apple bu giriş yerine hoparlör kullanmayı tercih etmişe benziyor.

Iphone kullanıcılarının bu seride kulaklık girişinin olmamasına biraz endişe duyuyor. Öte yandan çift taraflı hoparlör kullanıcıların gözünü boyuyor. Sosyal medyada aynı zamanda yayılan diğer paylaşımlar ise Iphone7’de nasıl bir kulaklık olduğu şeklindeki görüntülerdi. EarPod kulaklıklar bu cihazın girişinin bize şarj yerinden olacağını gösteriyor.

Bu paylaşımların doğruluk payının gerçekliği her yeni seri çıktığında olduğu gibi pek bir kesinliği yok. Iphone7 modelinde diğer serilere bakılırsa bir değişiklik söz konusu. Büyük bir ihtimalle sosyal medyada sızan haberler bu modelin kulaklık girişinin olmamasını doğrular nitelikte.

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir