Son Dakika
30 Nisan 2017 Pazar

Cilt ve siyah nokta temizleme

395 görüntüleme, 23 Ocak 2017 Pazartesi

Cilt ve siyah nokta temizleme

Cildimizde yaşanılan bir takım sorunlar arasında elbette ki günümüzde en çok şikâyet edilen konulardan birisi de siyah noktalar oluyor. Artık sizlerde siyah noktalarınızdan kurtulmak ve daha temiz bir cilde sahip olmak istiyorsanız, siyah maske ürünlerinden destek alabilirsiniz.

Siyah maske nedir?

Bildiğiniz gibi günümüzde pek çok farklı cilt maskesi görebilmek mümkündür. Bunlar arasında yer alan siyah maske de, hem siyah nokta temizleyicisi hem de cilt temizlik ürünü olarak sayılabilmektedir. Yine beraberinde ölü derilerin temizlenmesinde de etkili bir rol oynarken, cilt hücrelerinin yenilenmesinde yardımcı da olmaktadır. Bunlar ile birlikte daha parlak ve canlı bir cilde sahip olmak isteyenlerin de seçimleri arasında yer alıyor.

Dr masuku desteği

Losyon ve cosmegram krem olarak teslim edilen paket ile artık siyah noktalardan kurtulmak mümkündür. Elbette ki kullanımı da oldukça kolay olurken, ortalama 25 dakika da daha iyi bir cilde sahip olabiliyorsunuz.

  • İlk olarak verilen losyon ile temiz cilde pamuk yardımı ile uygulama gerçekleştirilerek gözenekler açılması gerekiyor
  • Bu uygulama, losyonun ciltte 5 dakika bekletilmesi ile tamamlanırken sonrasında da siyah maske içeriği cilde uygulanması gerekiyor. Maske içeriği ise ortalama olarak 20 dakika ciltte kalması ve sonrasında çıkarılması gerekmektedir
  • Çıkardığınızda zaten maskenin altında cildinizden çıkarılan siyah noktalar, yağ tabakaları ve ölü derileri gözle görebilmeniz mümkün olacaktır
  • Son işlem olarak tonik ile cilt temizliği yapılarak işlem tamamlanmaktadır.

Gördüğünüz gibi işlem aşamaları oldukça kolay. Fakat orijinal ve faturalı ürünlerin seçiminde de dikkatli olmanız gerekiyor. Maalesef sahte ürünler sizlere bir takım cilt problemleri olarak dönüş yapabiliyor. Bunun için acvit siyah maske seçimlerine yer vermeniz sizlere daha fazla yardımcı olabilecektir.

siyah maske

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir