Son Dakika
30 Nisan 2017 Pazar

Black Marble Sakal ve Bıyık Sorunlarına Çözüm

19 Ocak 2017 Perşembe, 14:48
black marble 1

Black Marble Sakal ve Bıyık Sorunlarına Çözüm

Bir erkek için elbette ki sakal ve bıyık ülkemizde oldukça önemli bir yere sahip. Maalesef bazı farklı sebeplerden kaynaklı olarak, bazı bireylerde sakal ve bıyıklar tam olarak kendini göstermiyor. Bölgesel olarak çıkmayan sakallar, görünüm açısından erkeklerin can sıkıntılarına neden olmaktadır. Bu durumdan kurtulmak isteyenler ise bazı yöntemlere başvurmak istiyor.

Elbette ki yöntemler arasında doğal ve bitkisel içeriklere sahip olan serumlar en başta geliyor. Hem kullanım kolaylığı hem de uygun fiyatları tercih sebepleri arasında yer alırken, yine bu ürünler arasında seçim yapmak oldukça önemli. Eğer ki bir tavsiye vermek gerekirse, black marble ürünlerinden profesyonel olarak destek alabilirsiniz.

black marble 1

İçeriğinde ne var?

Gayet doğal olarak tüketiciler bu konuda sorular iletmektedir. İçeriğinde ne var da sakal ve bıyıklara destek oluyor gibi sorular sorulması mümkündür. Bahsedilen bu ürünün etken maddesi olarak karayılan yağı belirlenmiştir. Karayılan yağı, Afrika’ da bulunan yılanlardan alınan bir yağdır. Deriden hidrolize edilen yağ yılda 2 defa alınırken, 15-20 yılda ortalama 45 defa alınan yap ile birlikte yine yumurtalarından da elde edilen yağlar karıştırılarak, deri yenilemesine destek olan bu içeriği sakal ve bıyık serumu olarak tasarlamışlardır.

Kullanımı nasıldır?

Kullanım konusunda çok fazla detay bulunmasa da, black marble sakal serumu kullanımında şunlara göz atmakta fayda var.

  • Eğer ki sakalınız yok ve tüm yüze uygulayacaksanız ortalama olarak 3-4 damla yeterli olacaktır
  • Sakalınız var ve uzamasını hızlandırmak istiyorsanız, 6-7 damla kullanmak uygun görülmüştür
  • Amaca uygun şekilde damlatılarak, masaj hareketleri dairesel olacak şekilde cilde uygulanır. Böylelikle black marble içeriği cilde temas ederken, besleyici ve yenileyici özelliği ile birlikte kıl hücrelerini harekete geçirerek, tüketicisine destek olacaktır.
  • Orijinal ürünlerden seçim yapmak her zaman daha iyi sonuçlar elde etmenizde yardımcı olabilir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir